KUP GRADA RABA

Miroslav Radoš osvojio srebrnu medalju u disciplini pištolj

Članovi novoosnovanog Streljačkog kluba Centar iz Koprivnice sudjelovali su na trećem po redu Kupa grada Raba na istoimenom hrvatskom otoku.

Koprivnički strijelci natjecali su se u disciplini pištolj (revolver) 15+15, a na Rabu su nastupili Miroslav Radoš, Boris Kovačić i Zorane Hemetek.

Najbolji u pojedinačnoj konkurenciji bio je Miroslav Radoš koji je osvojio drugo mjesto, dok su naši strijelci u ekipnom poretku zauzeli treće mjesto i tako na najbolji mogući način otvorili klupske rezultate.

FOTO: SK Centar Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

HRVAČKI KLUB PODRAVKA IMAO JE TRI NATJECATELJA

Noa Šemovčan i Nikola Golubović Matan do medalja na Prvenstvu Hrvatske

Nagrada križevaca 2026.

FOTO/VIDEO Tisuće zaljubljenika u brzinu okupirale Križevce, spektakl u tijeku

VRHUNSKI RIBIČI NA ZLATNOJ BUĆKI PODIJELILI S NAMA SVOJA ISKUSTVA

VIDEO Na što som najbolje grize, tko se susreo s grdosijom od 80 kila i zna li se uopće kako ovaj drveni alat mami ribu