Započeli radovi

Mještani Vinice dobit će nove pješačke staze

Mještani predjela Vinica dobit će nove pješačke staze, a upravo su počeli radovi na ovom projektu kojeg provod Gradska uprava, a izvodi Koming. Riječ je o investiciji izgradnje pješačkih staza u Vinogradskoj i Vinodolskoj ulici te uređenje „Crne staze“.

– Namjena investicije je povećanje stupnja sigurnosti pješačkog prometa u navedenim ulicama kao i području koje gravitira novoj osnovnoj školi u Podolicama. Izgradnja pješačkih staza izvodi se uz rub asfaltnog kolnika Vinogradske i Vinodolske ulice, a predviđeno je i uređenje kolnika postojeće pješačke „Crne staze“ na potezu od Vinodolske ulice do Ulice Tina Ujevića – odgovorili su na naš upit iz Gradske uprave. Što se tiče Vinogradske ulice, dužina pješačke staze je 896 metara, a Vinodolske ulice je 656 metara, dok je ona na Crnoj stazi dužine 310 metara. Vrijednosti investicije je 214.015 eura.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

jeste li znali?

Stavila je ovu biljku na prozor i muhe u svom domu više nikad nije vidjela: “Košta manje od dva eura, a traje tjednima”

mora platiti 500 eura kazne

Unuk napao baku s kojom živi jer je uzimala njegova drva za ogrjev: “Mrcina, tko ti je dozvolio!?”

VISOKA PET METARA I PODSJEĆAJU NA ANTENE

VIDEO Rađaju već u prvoj godini, prava su atrakcija i moguće je da ovakva stabla jabuka nikad u životu niste vidjeli