STRAŠNO

Mlada tročlana obitelj otrovala se ugljičnim monoksidom!

Jučer, 5. svibnja, u večernjim satima u Koprivnici u obiteljskoj kući uslijed rada protočnog plinskog bojlera i kuhinjske nape došlo je do smanjenja kisika i povećanja koncentracije ugljičnog monoksida te trovanja dvoje 33-godišnjaka i 5–godišnjeg djeteta.

Tročlanoj obitelji pružena je liječnička pomoć u Općoj bolnici Koprivnica te će po zaprimanju liječničke dokumentacije biti poznata kvalifikacija ozljeda, stoji u priopćenju Policijske uprave koprivničko-križevačke.

FOTO: Podravski list/ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

POGLED S BILOGORE

O poveznicama između Narodnog fronta Judeje i Hrvatske seljačke stranke

NOĆNI IZLAZAK ZAVRŠIO NA POLICIJI

Dva bahata klinca galamila ulicom: “Idemo pit i drogirat se! Nitko mi ništa ne može”. Privedeni su

PRVO JE VIKLA NA NJEGA I VRIJEĐALA GA

Pijana žena istukla muža u vikendici: “Kurviš, prodo si me svima!”