Turnir Ljeto u Brodu

Mlade Podravkašice u Koprivnicu donijele dva zlata i srebro

Rukometašice Podravke Vegete osvojile su dva zlata i srebro na turniru Ljeto u Brodu, održanom ovog vikenda u Slavonskom Brodu. Uz ekipne plasmana, osvojile su i niz sjajnih pojedinačnih priznanja.

Podravka U18 osvojila je zlato pobijedivši u finalu ekipu Ivanića s uvjerljivih 17:26. U polufinalu su bile bolje od Izviđača iz Ljubuškog (23:21). Ana Đolonga proglašena je najboljom igračicom turnira, a Lora Tetec najboljom vratarkom.

Podravka U16 stigla je do finala, gdje je nakon izvođenja sedmeraca tijesno poražena od Sesveta (19:20), pa im je pripalo srebro. U polufinalu su slavile protiv Rugvice (16:21), a Anđela Sočev ponijela je titulu najbolje vratarke turnira.

Podravka U14 osvojila je zlato svladavši Sesvete s 19:15 u finalu. U polufinalu su bile bolje od domaćeg Broda (21:25). Najboljom igračicom turnira proglašena je Iva Kljaić.

FOTO RK Podravka

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Pajcek turnir u sirovoj kataleni održava se neprekidno od 2001.

VIDEO Tradicija duga 25 godina bez koje je blagdan svete Ane postao nezamisliv

arnor Jonsson potpisao za "Farmaceute"

Slaven Belupo defanzivnog veznjaka pronašao na Islandu

Kompletirana Pan županijska šaranska liga

Drnić prvak, na Pjeskari ulovljeno više od 2,3 tone ribe