Del Zselic Cup

Mladi Podravkaši osvojili 13 medalja u Mađarskoj

Podravkini hrvači proteklog su se vikenda natjecali na međunarodnom turniru Del Zselic Cup u mađarskom Szigetváru, gdje je u konkurenciji 201 natjecatelja iz 18 klubova iz Hrvatske, Mađarske, Slovenije i Srbije osvojio ukupno 13 medalja, od čega jedno zlatno, četiri srebrna i osam brončanih odličja.

Najuspješniji je bio Din Kontak koji je u kategoriji početnika do 46 kilograma osvojio prvo mjesto. Srebrne medalje osvojili su Ivan Pavičić do 29 kilograma, Tena Bodalec do 29 kilograma, Lara Marković do 35 kilograma, Jana Fabuš u kategoriji iznad 66 kilograma, dok su brončana odličja pripala Marisi Ružić do 25 kilograma, Maši Horvat do 27 kilograma, Jakovu Hraščanecu do 27 kilograma, Ivanu Fabušu do 44 kilograma, Gabrieli Tušek do 38 kilograma, Klari Košanski do 42 kilograma, Petru Bakraču do 35 kilograma i Mauru Mjedi do 38 kilograma.

Turnir je bio namijenjen početnicima, a svim je natjecateljima omogućio minimalno dvije borbe, pri čemu je dijelu Podravkinih predstavnika ovo bio prvi nastup.

FOTO HK Podravka

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

malonogometni turnir u Martijancu

Talenti ludbreške Podravine osvojili zlato i broncu u Martijancu

održana 6. Zlatna bućka Podravine

Ivano Grubić sa somom od osam kilograma najbolji. Pogledajte fotke i videoreportažu

natjecali se u tri kategorije

Na 5. kupu ŠN Općine Koprivnički Ivanec nastupilo 19 ekipa