Najbolji igrač turnira bio je Dorijan Stanešić, a najbolji golman Franc Švaco

Mladi Slavenaši osvojili varaždinski Bumbar kup!

Maleni Slavenaši, dječaci rođeni 2016. godine, pod vodstvom trenera Josipa Teteca ovog su vikenda osvojili varaždinski Bumbar kup.

Nakon što su bili prvi u skupini prošli su kroz ‘knock-out’ fazu pritom primivši samo jedan pogodak na cijelom turniru. Uz zlatnu medalju, Slavenaši su osvojili i dvije individualne nagrade. Najbolji igrač turnira bio je Dorijan Stanešić, a najbolji golman Franc Švaco!

Sastav: Švaco, Ferlindeš, Ruk, Osman, Kukelšćak, Vitanović, Perković, Pakasin, Bojanić, Stanešić, Markić, Loinjak. Trener: Josip Tetec.

FOTO NK SLAVEN BELUPO

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske

Košarka 3x3

Radnik osvojio zlato i srebro na Crosscity Buckets turniru