Najbolji igrač turnira bio je Dorijan Stanešić, a najbolji golman Franc Švaco

Mladi Slavenaši osvojili varaždinski Bumbar kup!

Maleni Slavenaši, dječaci rođeni 2016. godine, pod vodstvom trenera Josipa Teteca ovog su vikenda osvojili varaždinski Bumbar kup.

Nakon što su bili prvi u skupini prošli su kroz ‘knock-out’ fazu pritom primivši samo jedan pogodak na cijelom turniru. Uz zlatnu medalju, Slavenaši su osvojili i dvije individualne nagrade. Najbolji igrač turnira bio je Dorijan Stanešić, a najbolji golman Franc Švaco!

Sastav: Švaco, Ferlindeš, Ruk, Osman, Kukelšćak, Vitanović, Perković, Pakasin, Bojanić, Stanešić, Markić, Loinjak. Trener: Josip Tetec.

FOTO NK SLAVEN BELUPO

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sjajan nastup đurđevačke tenisačice

Mia Robotić osvojila dva naslova u Samoboru

Prometno u Karlovcu

Karlovec predstavio novog trenera i četiri pojačanja

Nigerijac Adetunji Rasaq Adeshina blizu dolaska u Slaven Belupo

Briljirao u Srbiji, za LASK odigrao samo 25 minuta te osvojio Bundesligu i Kup, a sada stiže u SHNL?