Vito osvojio drugo mjesto u Parovima

Mladi tenisači Radnika uspješni na splitskom turniru

Tenisači TK Radnik Križevci, Melani Plavec i Vito Pavliček, proteklog su vikenda nastupili na turniru u Splitu, gdje su ostvarili zapažene rezultate.

Melani je upisala dvije pobjede i jedan poraz, čime je izborila prolazak u glavni dio turnira, među 16 najboljih igračica. U konkurenciji parova stigla je do četvrtfinala.

Vito je u pojedinačnoj konkurenciji odigrao dva tijesna meča, koja su završila u tie-breaku, no u konkurenciji parova ostvario je veliki uspjeh osvajanjem drugog mjesta.

Turnir se igrao na otvorenom, a mladi križevački tenisači još su jednom pokazali svoj talent i borbenost. Klub je uputio pohvale igračima, kao i zahvale roditeljima na podršci i trudu.

FOTO TK Radnik Križevci

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NOGOMET U LUDBREŠKOJ PODRAVINI

FOTO/VIDEO Napeti susjedski derbi završio remijem, Podravac slavio u gostima, borba za naslov se zahuktala

ŽUPANIJSKI NOGOMET

FOTO/VIDEO Velika pobjeda Drave protiv Sokola, golijada i slavlje domaćina u Virju, Kalinovac bolji od Mladosti

Slaven Belupo 2025. je završio u minusu od 788 tisuća eura

Panike nema, Jagušić je do vrha napunio blagajnu početkom ove godine