Vito osvojio drugo mjesto u Parovima

Mladi tenisači Radnika uspješni na splitskom turniru

Tenisači TK Radnik Križevci, Melani Plavec i Vito Pavliček, proteklog su vikenda nastupili na turniru u Splitu, gdje su ostvarili zapažene rezultate.

Melani je upisala dvije pobjede i jedan poraz, čime je izborila prolazak u glavni dio turnira, među 16 najboljih igračica. U konkurenciji parova stigla je do četvrtfinala.

Vito je u pojedinačnoj konkurenciji odigrao dva tijesna meča, koja su završila u tie-breaku, no u konkurenciji parova ostvario je veliki uspjeh osvajanjem drugog mjesta.

Turnir se igrao na otvorenom, a mladi križevački tenisači još su jednom pokazali svoj talent i borbenost. Klub je uputio pohvale igračima, kao i zahvale roditeljima na podršci i trudu.

FOTO TK Radnik Križevci

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NOĆ KOŠARKE

VIDEO Okupili se vrhunski košarkaši, Borik po jubilarni deseti put osvojio titulu pobjednika

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske