Mladić pijan pao s bicikla i stradao, umjesto u bolnici završio na triježnjenju

Kako doznajemo u policiji, jučer oko 17 sati, u Đurđevcu u Ulici dr. Ivana Kranjčeva 22-godišnjak je upravljao biciklom pod utjecajem alkohola od 1,69 promila.

-Dolaskom do raskrižja prilikom skretanja ulijevo zbog neprilagođene brzine pao je na kolnik i zadobio ozljede. Vozač je smješten u posebnu prostoriju policije do otrježnjenja i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak – navode u policiji.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SREDIŠNJI DOGAĐAJ PICOKIJADE

Legendu o Picokima oživjelo 400 glumačkih amatera u režiji Krešimira Dolenčića

Jeste li znali?

Evo koliko vode u eurima mjesečno trošite ako se tuširate 10 minuta dnevno

LOVAČKA UDRUGA SRNJAK PROSLAVILA 80. ROĐENDAN

Lovce muče čagljevi, ali i složena administracija u gospodarenju lovištem