Mladić pijan pao s bicikla i stradao, umjesto u bolnici završio na triježnjenju

Kako doznajemo u policiji, jučer oko 17 sati, u Đurđevcu u Ulici dr. Ivana Kranjčeva 22-godišnjak je upravljao biciklom pod utjecajem alkohola od 1,69 promila.

-Dolaskom do raskrižja prilikom skretanja ulijevo zbog neprilagođene brzine pao je na kolnik i zadobio ozljede. Vozač je smješten u posebnu prostoriju policije do otrježnjenja i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak – navode u policiji.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Vatrogasci na terenu

Izbio požar na putničkom vlaku

Jeste li znali?

Evo zašto od svih ljudi u društvu komarci bodu samo tebe

Osuđen 52-godišnjak koji je s 1,28 promila naletio na par biciklista

Iryna je od zadobivenih ozljeda preminula, a njezin suprug teško stradao. Vozač Forda dobio četiri godine zatvora