Mladić se zabio u policijski auto: Prometnu “zakuhali” obojica!

Jučer, 14. veljače oko 16.40 sati u Križevcima u Ulici kralja Tomislava policijski službenik koji je upravljao policijskim automobilom dolaskom do raskrižja nije propustio bicikl kojim je upravljao 20-godišnji mladić, a koji se nepropisno kretao nogostupom.

Mladić see biciklom zabio u vozilo u vrijeme kada je započeo prelaziti zebru, a nije se zaustavio i gurao bicikl kao pješak preko zebre. U prometnoj nesreći nije bilo ozlijeđenih osoba. Protiv policijskog službenika bit će pokrenut prekršajni postupak zbog izazivanja prometne nesreće, a protiv vozača bicikla zbog nepropisnog kretanja, navode iz Policijske uprave koprivničko-križevačke.

FOTO: ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

DONESEN PROGRAM KONTROLE LUTALICA, NO NAČELNICI UPOZORAVAJU:

“Više izdvajamo po psu u azilu, nego djetetu u vrtiću, jedino rješenje koje vidim je njemački sistem”