JEDAN JE U ISTRAŽNOM ZATVORU

Mladići pokušali INI ukrasti ogromne količine plinskog kondenzata

Općinsko državno odvjetništvo u Koprivnici je 20. studenog podiglo pred Općinskim sudom u Koprivnici optužnicu protiv dvojice mladića zbog počinjenog kaznenog djela krađe.

Okrivljenike se tereti da su 26. listopada ove godine iaz 3 sata ujutro, u šumskom predjelu kraj Đurđevca, na ranije izrađeni ilegalni priključak na cjevovodu industrije nafte spojili plastičnu cijev i istočili u pripremljeni kontejner 600 litara plinskog kondenzata, a u daljnjem istakanju spriječili su ih policijski službenici.

Okrivljeni 23-godišnjak se nalazi u istražnom zatvoru, a vijeće Općinskog suda u Koprivnici prihvatilo je prijedlog državnog odvjetnika i produljilo mu istražni zatvor zbog opasnosti od ponavljanja kaznenih djela. 

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sve su priznali

Osuđen dvojac koji je provaljivao u crkve. Iz jedne ukrali i kutiju za milodare

Organizirala LOVAČKA STRELJAČKA UDRUGA PREKODRAVLJE

Lovci se okušali u gađanju glinenih golubova, zabavlja ih Franjo Barić

Nagrada križevaca 2026.

FOTO/VIDEO Tisuće zaljubljenika u brzinu okupirale Križevce, spektakl u tijeku