Mladost iz Ždralova bez poteškoća u Ludbregu

Ludbreški nogometaši doživjeli su i peti poraz u ligi za prvaka. U gotovo revijalnoj utakmici bez kartoniranih igrača gosti iz Ždralova poveli su već u 3. minuti preko Guje, a rezultat prvog poluvremena djelo je Barabana. U drugom poluvremenu opet loše otvaranje Podravine i već u 47. minuti treći pogodak za Mladost postiže Behram. Na konačnih 0:4 u 74. minuti povisio je Mamić. Ovom pobjedom Mladost iz Ždralova nije uspjela zasjesti na prvo mjesto ljestvice jer je prvoplasirani Polet iz Svetog Martina na Muri istim rezultatom pobijedio petoplasirano Međimurje. Čestitke Poletu na osvojenom naslovu prvaka 3. HNL Sjever

totalna dominacija

“Kanta” se vraća kući! Podravka mjesec dana prije kraja sezone potvrdila naslov prvakinja

županijski nogomet

FOTO Močilama derbi i fešta pred stotinama navijača, rapsodija u Torčecu, Smolčić zabio šest komada

CESTOVNA UTRKA KROZ PODRAVINU

FOTO Domaći pulen Jan Tisaj najbrži, 106 km odvozio za dva i pol sata, odlična i Zlatica Pernjak

SPORTSKA SUBOTA

FOTO/VIDEO Virovci srušili Kunovčane, iznenađenja u Križevcima i na Parku prinčeva

SHNL, 30. KOLO

Majstor Murić i spasitelj Sušak poslali Rudeš u drugu ligu i razveselili Radeljića na debiju

predstavio se uoči rudeša

Radeljić: Cilj je dići Slaven za dva-tri mjesta, a Murić je genijalac, ima magiju u nogama