Mladost uspješna i protiv Obreša, gosti bez ispaljenog metka

Nakon pobjede u lokalnom derbiju protiv Zadrugara, u 12. kolu 1. ŽNL Varaždin sigečka Mladost dočekala je trećeplasirani Obreš iz Svetog Ilije. Gosti su u Sigetec Ludbreški doputovali bez svog kapetana i nekadašnjeg prvoligaškog igrača Dine Kresingera. Mladost je vrlo rano već u 5. minuti povela pogotkom Senada Sobote, a stasiti Brazilac Diego da Silva u 21. minuti visoko je skočio i glavom poentirao za 2:0. Konačni rezultat od 3:0 postignut je u 39. minuti kada je Sobota postigao i svoj drugi pogodak.

Tako su domaći nogometaši došli neočekivano lako do nove pobjede, a dojam je da su gosti s premalo ambicija došli na ovo gostovanje jer nisu dobili niti jednu sudačku opomenu. Sljedeće nedjelje Mladost će i treću utakmicu za redom igrati kao domaćin. U Sigetec Ludbreški dolazi slabašna ekipa Beretinca s dna prvenstvene ljestvice. U posljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva ‘mladostaši’ putuju prvoplasiranom imenjaku u Varaždin. Sasvim je izgledno da će u toj utakmici, u varaždinskom kvartu Biškupec, Mladost Varaždin i Mladost Sigetec Ludbreški odlučivati o jesenskom prvaku. Sigečani vjeruju da obje preostale utakmice mogu dobiti i na taj način na kraju polusezone dosegnuti vrh.

FOTO Dražen Vađunec

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu