Močilani kreirali preokret i „bacili“ Molvarce na treće mjesto

Molvarska Mladost u posljednjem je 26. kolu Prve županijske lige izgubila od Močila 2:4, a poraz je Molvarce koštao pada s drugog na treće mjesto prvenstvene ljestvice. Molvarci su terensku inicijativu u prvom dijelu okrunili pogotkom u 18. minuti. Tuba je podvalio loptu za Jakovića koji je izbio sam pred gostujućeg vratara i s lakoćom zatresao mrežu za 1:0. Samo dvije minute nakon toga Močilani su izjednačili. Nakon ubačaja Hrenića zaspala je domaća obrana, što je iskoristio Krčmar i poravnao na 1:1. Do novog vodstva Molvarci su došli u 28. minuti. Kolar je zavrnuo loptu u kazneni prostor, a Šklebar zabio za 2:1. U drugom poluvremenu Močilani su u potpunosti nadigrali Molvarce. Prvo je u 64. minuti Mađarić poravnao na 2:2. Već u idućem napadu gostiju novu grešku obrane Molvarca kaznio je Radić koji je svladao Kurtanjeka za 2:3. U 77. minuti novu priliku gostiju Čani je pretvorio u konačnih 2:4 za veliko slavlje Močilana.

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu