Mrtav pijan, podravski biciklist nije htio puhati – proveo je noć u policiji

Kako doznajemo u policiji, jučer oko 20,20 sati u mjestu Struga nedaleko Ludbrega, u kontroli prometa od strane ludbreške policije zaustavljen je biciklist (32).

-On je upravljao biciklom pod vidno jakim utjecajem alkohola (alkotest odbio), kretajući se sredinom kolnika iako se bio dužan kretati što bliže desnom rubu kolnika, za vrijeme mraka bez upaljenih svjetala na biciklu, nije bio označen reflektirajućim prslukom ili drugom reflektirajućom odjećom te kod sebe nije imao osobnu iskaznicu – naveli su u policiji.

Pošto je isti iskazivao namjeru daljnjeg upravljanja biciklom, priveden je u PP Ludbreg gdje je smješten u posebnu prostoriju do prestanka djelovanja opojnog sredstva. Protiv 32-godišnjaka slijedi podnošenje prekršajnog naloga te mu prijeti izricanje novčane kazne u iznosu od 230 eura.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

snimili ga laserom

Kroz Vlaislav Passatom jurio brže od 150 km/h

ORDINACIJA NA KOTAČIMA

Mobilna ambulanta počela s radom

MIRIŠLJAVE, SLATKE I SVJEŽE BOROVNICE JASNICE CMRK

VIDEO Ubrane su prije svitanja, cijena ista kao lani i kad ih Jasnica donese na plac, planu u trenu