Na Brijunima počela treća smjena redovite dislokacije koprivničkih vatrogasaca

Ovaj tjedan je s dežurstvima počela treća smjena redovite dislokacije koprivničkih vatrogasaca u Nacionalnom parku Brijuni. Na Velikom Brijunu sljedeća dva tjedna dežurat će četiri profesionalna vatrogasca Javne vatrogasne postrojbe Koprivnica s auto cisternom Vatrogasne zajednice grada Koprivnice (na korištenju u DVD-u Starigrad). Vozilo ima spremnik sa 4000 litara vode i spremnik sa 200 litara pjenila, a opremljeno je radio stanicom.

Na Malom Brijunu nalaze se dva dobrovoljna vatrogasca iz DVD-a Jagnjedovec i Novačka, a na Vangi dva vatrogasca iz DVD-a Jagnjedovec.

S prvom dislokacijom na Mali Brijun poslano je i interventno vatrogasno vozilo Renault Master u vlasništvu VZG-a Koprivnica (na korištenju u DVD-u Štaglinec).

Tekst i fotografije: Sonja Markić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Nesreća na podravskoj Magistrali

UPRAVO Autom sletio na gradilište, intervenirale sve hitne službe

POVIJESNI DAN ZA NAJMLAĐU ŽUPU U PODRAVINI

VIDEO Nakon tri godine gradnje, nova crkva otvorila svoja vrata za vjernike

održano je 1. Kolo 2. Šaranske lige na jezeru tempo

Ukupno ulovljeno 306 šarana, Podravcu Marinu Šafareku bronca