osuđena uvjetno

Na rikverc izlazila iz dvorišta pa Astrom udarila biciklistu

Na šest mjeseci uvjetnog zatvora s rokom kušnje od godine dana nepravomoćno je na Općinskom sudu u Koprivnici osuđena 43-godišnjakinja koja je automobilom naletjela na biciklisticu i nanijela joj teške tjelesne ozljede. Nesreća u kojoj je teško ozlijeđena 78-godišnjakinja dogodila se 9. kolovoza prošle godine oko 14.15 sati kada se 43-godišnjakinja vozeći Opel Astru s kolnog prilaza u Ulici Krste Hegedušića u Hlebinama uključivala u promet. No, učinila je to olako držeći da se ništa neće dogoditi pa je krenula u rikverc, a da pritom nije propustila sva vozila koja su se kretala cestom. Nije ona uočila da u tom trenutku kolnikom uz desni rub dolazi 78-godišnjakinja na biciklu pa je stražnjim dijelom Astre udarila u njen bicikl. Od siline udarca starica je pala na kolnik i tom je prilikom zadobila teške povrede tijela u vidu prijeloma ključne kosti s minimalnom pomakom i slomila je dva rebra.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Dva dana špananja

FOTO/VIDEO Veliki malonogometni turnir u Ludbregu okupio 64 ekipe iz cijele regije

Ponovno u skolskim klupama

VIDEO Tri generacije zajedno slave obljetnicu početka školovanja! “Treba vratiti vremena kad je učitelj bio zakon”

Tragedija kod križničkog mosta

Rijeka je nabujala i sigurnost ronioca ugrožena, potraga je obustavljena do ponedjeljka