završio na sudu

Policajac vozio kroz naselje 120 km/h

Na sudu je završio još jedan policijski službenik koji je prejako stisnuo papučicu gasa. Ovaj puta se o Zakon o sigurnosti prometa na cestama ogriješio 38-godišnji interventni policajac kojeg je u ozbiljnom prekoračenju brzine snimila radarska kontrola uređajem marke FAMA SHOT. Policajac je snimljen dana 21. rujna prošle godine u 13.57 sati u Ulici Braće Radić u Svetom Ivanu Žabnu i utvrđeno je da se kretao u naselju brzinom od 120 km/h, iako je na tom dijelu naselja brzina ograničena vidno postavljenim prometnim znakom na 70 km/h. Kako mu je brzina umanjena za sigurnosnu razliku od 10 posto ona iznosi 108 km/h što je i dalje 38 km/h brže od dozvoljene brzine. Sudac Prekršajnog odjela Općinskog suda u Bjelovaru izrekao je ovom do sada prekršajno neosuđivanom policajcu novčanu kaznu od 210 eura, a ako u roku od 90 dana plati dvije trećine tog iznosa odnosno 140 eura, smatrat će se da je kazna plaćena.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

jeste li znali?

Pitali kuhara kako doznati je li maslinovo ulje stvarno domaće: “Samo ga stavite u hladnjak i ubrzo će vam sve biti jasno”

vrijedi pročitati

Agencija za zaštitu podataka ima važno upozorenje za sve građane

OD JESENI NOVA ŠKOLSKA KARTA KOPRIVNICE

Škole, učenici i zaposlenici prelaze pod drugu osnovnu. Čeka se potvrda Vijeća