Na Zelenom brijegu natjecalo se 29 ribiča

Sportsko – ribolovni klub Bistra iz Repaša organizirao je na Zelenom brijegu blagdansko druženje i natjecanje koje je okupilo 29 ribolovaca. U sektoru A prvo mjesto osvojio je Goran Štargl iz Bistre Repaš, drugo Mario Živko iz Drave Novo Virje te treće Mario Sabolić iz Bistre Repaš. U sektoru B prvo mjesto osvojio je Ivica Vrabec iz Peski Đurđevac, drugo Darijan Patačko iz Bistre Repàš te treće Saša Vrabec iz Peski Đurdevac. U sektoru C prvo mjesto osvojio je Dino Jeftimov iz Peski Đurdevac, drugo Krešimir Kadija iz Đelekovca te treće Franjo Marčinko iz Drave Novo Virje.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Upravo objavila policija

Zaposlenik oštetio tvrtku iz našeg kraja za 1,8 milijuna eura!

Zanimljivosti

Postoji biljka pored koje rajčice rastu brže i daju duplo više plodova. Vrtlar koji ih tako uzgaja cijeli život otkrio je o čemu se radi

Teška nesreća na Podravskoj magistrali

UPRAVO Jedan auto na krovu, drugi u kanalu, ima ozlijeđenih