Na Zelenom brijegu natjecalo se 29 ribiča

Sportsko – ribolovni klub Bistra iz Repaša organizirao je na Zelenom brijegu blagdansko druženje i natjecanje koje je okupilo 29 ribolovaca. U sektoru A prvo mjesto osvojio je Goran Štargl iz Bistre Repaš, drugo Mario Živko iz Drave Novo Virje te treće Mario Sabolić iz Bistre Repaš. U sektoru B prvo mjesto osvojio je Ivica Vrabec iz Peski Đurđevac, drugo Darijan Patačko iz Bistre Repàš te treće Saša Vrabec iz Peski Đurdevac. U sektoru C prvo mjesto osvojio je Dino Jeftimov iz Peski Đurdevac, drugo Krešimir Kadija iz Đelekovca te treće Franjo Marčinko iz Drave Novo Virje.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

snimili ga laserom

Kroz Vlaislav Passatom jurio brže od 150 km/h

ORDINACIJA NA KOTAČIMA

Mobilna ambulanta počela s radom

MIRIŠLJAVE, SLATKE I SVJEŽE BOROVNICE JASNICE CMRK

VIDEO Ubrane su prije svitanja, cijena ista kao lani i kad ih Jasnica donese na plac, planu u trenu