Nagrađeni najbolji osmaši

Ivan Derdić, načelnik Općine Peteranec, nedavno je u prostorijama Kapetanije primio te prigodno nagradio najbolje učenike osmog razreda s područja općine: Doru Betlehem, Matiju Mikec, Luku Baloga i Filipa Takača, koji su svih osam razreda osnovne škole završili s odličnim uspjehom.

– Tom je prilikom načelnik osmašima čestitao na zalaganju i radu koje su pokazali prilikom osmogodšnjeg školovanja te im zaželio sreću u daljnjem obrazovanju. Nagradio ih je poklon-bonovima te ih je počastio večerom – poručuju iz Općine Peteranec.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Paklene vrućine, ali i atmosfera u svetom petru

VIDEO Petrovčice organizirale prvi ženski nogometni turnir i to humanitarnog karaktera, na aukciji potpisan dres Dinama

Kaufland kažnjen s 300.000 eura

Kristijan Katalenac prešao u Weiz

Najbolji strijelac 3. NL Sjever napustio Graničar i preselio u Austriju