Nagrađeni najbolji osmaši

Ivan Derdić, načelnik Općine Peteranec, nedavno je u prostorijama Kapetanije primio te prigodno nagradio najbolje učenike osmog razreda s područja općine: Doru Betlehem, Matiju Mikec, Luku Baloga i Filipa Takača, koji su svih osam razreda osnovne škole završili s odličnim uspjehom.

– Tom je prilikom načelnik osmašima čestitao na zalaganju i radu koje su pokazali prilikom osmogodšnjeg školovanja te im zaželio sreću u daljnjem obrazovanju. Nagradio ih je poklon-bonovima te ih je počastio večerom – poručuju iz Općine Peteranec.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NESREĆA U KOPRIVNICI

UPRAVO Težak sudar na raskrižju. Ima ozlijeđenih, gužve su velike

ZANIMLJIVOSTI

Savjet vrhunskog slastičara koji mijenja sve: “Napravite smjesu od ovog brašna i jest ćete najbolje palačinke u životu”

kredit od 12,1 milijun eura

Vlada odobrila zaduženje gradu. Ukupno opterećenje proračuna kreditima premašilo je deset posto