Kristijan Katalenac prešao u Weiz

Najbolji strijelac 3. NL Sjever napustio Graničar i preselio u Austriju

Kristijan Katalenac više nije igrač đurđevačkog Graničara. Najbolji strijelac prošlosezonskog izdanj 3. NL Sjever karijeru nastavlja u austrijskom SC Weizu, članu Regionallige Mitte, trećeg ranga tamošnjeg nogometa. Dvadesetogodišnji napadač u dresu Graničara proveo je sezonu i pol te pritom postigao 33 pogotka. U netom završenoj sezoni s 22 gola bio je najbolji strijelac 3. NL Sjever, čime je privukao interes inozemnog kluba. Prije dolaska u Graničar Katalenac je nastupao za križevački Radnik, a nogometno se razvijao u mlađim kategorijama Slavena Belupa i Koprivnice. Njegov novi klub SC Weiz prošlu je sezonu završio na 10. mjestu Regionallige Mitte.

FOTO instagram

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Kaufland kažnjen s 300.000 eura

Zanimljivosti

Cvjećarka otkrila koja biljka bez problema preživljava paklene vrućine: “Ne samo to, komarci i štetnici je ne podnose”

SUBOTU PRIJEPODNE OBILJEŽILO POLITIČKO NADMETANJE

VIDEO SDP i Možemo! u Koprivnici o “Plenkovićevoj inflaciji”, HDZ odgovorio optužbama na račun gradske vlasti