Kristijan Katalenac više nije igrač đurđevačkog Graničara. Najbolji strijelac prošlosezonskog izdanj 3. NL Sjever karijeru nastavlja u austrijskom SC Weizu, članu Regionallige Mitte, trećeg ranga tamošnjeg nogometa. Dvadesetogodišnji napadač u dresu Graničara proveo je sezonu i pol te pritom postigao 33 pogotka. U netom završenoj sezoni s 22 gola bio je najbolji strijelac 3. NL Sjever, čime je privukao interes inozemnog kluba. Prije dolaska u Graničar Katalenac je nastupao za križevački Radnik, a nogometno se razvijao u mlađim kategorijama Slavena Belupa i Koprivnice. Njegov novi klub SC Weiz prošlu je sezonu završio na 10. mjestu Regionallige Mitte.
FOTO instagram