NAJLJEPŠE JE ĐAČKO DOBA...

Nakon tri desetljeća okupila se ekipa iz osnovnoškolskih klupa

Polaznici Osnovne škole Hlebine koji su iz školskih klupa izašli 1993. godine, nakon puna tri desetljeća odlučili su ponovno se susresti.

Okupljanje je prošlo itekako zabavno, a budući da je prošlo toliko vremena od njihovog razlaska u učionici, neki su se jedva prepoznali.

Nakon kratkog obilaska bivše im učionice gdje su pogledali stare slike i probudili razne uspomene, ekipa je druženje nastavila u pivnici uz večeru.

Druženje je potrajalo do fajrunta, a na kraju večeri bivše školske kolege odlučile su da više neće čekati tako dugo da se ponovno okupe.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NAJNOVIJI PODACI HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO:

Svaka druga smrt u našoj županiji ima isti uzrok

Znanstvenici nakon velikog istraživanja:

“Ljudi koji idu spavati u ovo vrijeme imaju manji rizik od razvoja kardiovaskularnih bolesti”

MISLI NA ZDRAVLJE

Prestao je jesti ove namirnice i snizio loš kolesterol kao od šale