Odobreno novih 46.000 eura

Nastavlja se izgradnja sportsko-rekreativne građevine u Gornjoj Rijeci

Općina Gornja Rijeka nastavlja s projektom izgradnje sportsko-rekreativne građevine, a za treću fazu Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine odobrilo je 46.400 eura putem javnog poziva za poticanje razvoja komunalnog gospodarstva i standarda u 2025. godini.

Ukupna vrijednost treće faze radova, na temelju provedenog postupka javne nabave, iznosi 127.526,15 eura. U ovoj fazi predviđeni su unutarnji građevinski radovi poput žbukanja, postavljanje cementnog estriha, montaža pregradnih zidova i spuštenih stropova, kao i toplinska izolacija kata. Uz to slijedi ugradnja vodovodne instalacije i kompletne elektroinstalacije.

Dosad su u prvoj fazi izvedeni temeljna ploča, prizemni nosivi zidovi i dio instalacija, a u drugoj fazi završena je betonska ploča, zidanje kata te izgradnja i pokrivanje krovišta.

Cilj projekta je poboljšanje uvjeta života u Općini Gornja Rijeka, s naglaskom na stvaranje prostora za sport, rekreaciju i društvene aktivnosti koji bi dodatno potaknuli ostanak i povratak stanovništva.

FOTO: Gornja Rijeka

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Paklene vrućine, ali i atmosfera u svetom petru

VIDEO Petrovčice organizirale prvi ženski nogometni turnir i to humanitarnog karaktera, na aukciji potpisan dres Dinama

Kristijan Katalenac prešao u Weiz

Najbolji strijelac 3. NL Sjever napustio Graničar i preselio u Austriju

NOĆ KOŠARKE

VIDEO Okupili se vrhunski košarkaši, Borik po jubilarni deseti put osvojio titulu pobjednika