Nastavljen kaos na TKZ-u: Uz bušenje guma, netko je počeo grebati aute ključevima

Kaos na Trgu kralja Zvonimira u Koprivnici uzrokovan nedovoljnim brojem parkirališnih mjesta se nastavlja. Nedavno smo pisali kako su učestali slučajevi bušenja guma, a sad su se počele pojavljivati i ogrebotine na autima za koje nepoznati vandal ocjeni da nisu parkirani na odgovarajućem mjestu. U protekla tri dana dogodila su se, kažu stanari, dva takva slučaja, dok su u ovoj godini u 30-ak navrata vlasnike auta dočekale izbušene gume.

-Ogrebotine na autima i bušenje guma nitko nije prijavio policiji jer znamo da od toga ne bi bilo nikakve koristi. Kako se to pretežno događa oko jedne te iste zgrade, sumnjamo tko bi to mogao biti, ali nemamo čvrste dokaze da ga prijavimo policiji – pričaju nam stanari Trga kralja Zvonimira.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Jeste li znali?

Evo zašto od svih ljudi u društvu komarci bodu samo tebe

Osuđen 52-godišnjak koji je s 1,28 promila naletio na par biciklista

Iryna je od zadobivenih ozljeda preminula, a njezin suprug teško stradao. Vozač Forda dobio četiri godine zatvora

Preminuo je mladen maljak

Uvijek spreman pomoći, nasmijan i požrtvovan, svojim je djelima pokazivao što znači biti pravi vatrogasac i prijatelj