PRVO IZDANJE MALOG FESTIVALA KULTURE

Nastupale ludbreške udruge, twirling klub i ostali

Održalo se prvo izdanje „Malog festivala kulture“. Otvorenje je bilo ovog petka na Trgu Svetog Trojstva, gdje su se predstavile ludbreške udruge. Nastupali su članice i članovi Puhačkog orkestara grada Ludbrega, plesale Ludbreške mažoretkinje i članovi Twirling kluba Ludbreg te dječje plesne skupine KUD-a Anka Ošpuh. Također, nastupale su članice Ženske vokalne skupine Pajdašice, a pjevali su i folkloraši uz pratnju tamburaša KUD-a Anka Ošpuh.

Isto tako, u kino dvorani Centra za kulturu i informiranje Dragutin Novak bila su prikazana tri dokumentarna filma poznatog filmskog režisera Kreše Golika koji se proslavio serijama „Gruntovčani“ te „Dirigenti i mužikaši“, za koje je scenarij napisao Ludbrežanin Mladen Kerstner. Održan je i koncert Rajnarda Hraščanca pod nazivom „Kaj je ono mesečina“, a prvi dio Malog festivala kulture završio je pričama Kristijana Petrovića Kikija „Keltski mitovi i pripovijetke“.

Mali festival kulture zajedničkim snagama organiziraju Centar za kulturu i informiranje Dragutin Novak Ludbreg, Turistička zajednica područja Centar svijeta te Gradska knjižnica i čitaonica Mladen Kerstner Ludbreg na čelu s ravnateljem Stjepanom Stjepićem.

FOTO Dražen Vađunec

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sve Hitne službe na mjestu događaja

Teška prometna nesreća upravo na Podravskoj magistrali, ozlijeđene tri osobe

Baywatch Koprivnica

Traži se spasilačka služba koja će sljedećih godinu dana brinuti o sigurnosti i redu na bazenima

Putovanje najavili 19 dana ranije, HŽ ne može osigurati prijevoz

HŽ učenicima osnovne škole po drugi put uskratio besplatan prijevoz vlakom