Zašto?

Netko je u Međimurju ženi (59) uništio stotine sadnica medonosne biljke

Na parceli sa stotinama sadnica medonosne crne johe u Međimurju između 24. lipnja i 7. kolovoza ove godine u šumskom predjelu zvanom “Čapljnjak” netko je radnim strojem pokosio i time uništio iste, stoji u priopćenju Policijske uprave međimurske.

Materijalnu štetu vlasnica (59) procijenila je na više stotina eura, a zbog počinjenja kaznenog djela oštećenja tuđe stvari protiv počinitelja podnijet će se kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu.

FOTO ilustracija/Facebook

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

NESREĆA U KOPRIVNICI

UPRAVO Težak sudar na raskrižju. Ima ozlijeđenih, gužve su velike

neobična intervencija

Ispred kuće mu se odvijala prava drama, a on spavao!? “Na teren je izašlo 18 vatrogasaca”