Netrpeljivost u susjednom gradu: Tri mladića uništila stalak i srpsku zastavu

Kako doznajemo, Općinsko državno odvjetništvo u Varaždinu je podiglo pred Općinskim sudom u Varaždinu optužnicu protiv trojice hrvatskih državljana (21) te dvojicu 22-godišnjaka zbog kaznenog djela oštećenja tuđe stvari. Prijeti im do dvije godine zatvora.

-Optužnicom se okrivljenog 21-godišnjaka i dvojicu 22-godišnjaka tereti da su 2. travnja 2022. oko 1:10 sati u Varaždinu, zbog netrpeljivosti prema pripadnicima jedne manjine, polomili i uništili metalni stalak za držanje zastava te strgnuli i uništili zastavu postavljenu ispred ulaza u prostorije te manjine – navode tužitelji, a mi doznajemo kako se radi o oštećenju srpske zastave iz Vijeća srpske zajednice u Ulici Alojzija Stepnica.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

DONESEN PROGRAM KONTROLE LUTALICA, NO NAČELNICI UPOZORAVAJU:

“Više izdvajamo po psu u azilu, nego djetetu u vrtiću, jedino rješenje koje vidim je njemački sistem”