Upisali visoku pobjedu i remi

NK Ferdinandovac odigrao dvije pripremne utakmice u dva dana

Nogometaši Ferdinandovca odradili su intenzivan vikend, odigravši dvije pripremne utakmice u samo dva dana, nakon što su prethodno odradili tri treninga od početka priprema.

Prvi susret igrali su u gostima protiv NK Lukač ’05, člana virovitičke Premijer lige, gdje su ostvarili uvjerljivu pobjedu 6:1. Sjajnu formu pokazao je Horaček, koji je postigao hat-trick, dok su se u strijelce još upisali Paradinović, Kvrgnjaš i Kočiš.

Dan kasnije, Ferdinandovac je odmjerio snage protiv NK Koprivnica, člana 3. NL Sjever. Utakmica je završila neriješeno 1:1, a jedini pogodak za Ferdinandovac postigao je Marko Podravec u prvom poluvremenu.

Ove utakmice poslužile su kao dobra provjera forme i uigranosti momčadi na početku priprema, a ekipa s optimizmom nastavlja raditi za nadolazeće izazove.

FOTO NK Ferdinandovac

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

1. Hrvatska liga - Regija Istok

Težak vikend za stolnotenisačice Pitomače

Talentirani ludbrežani

ŠN Podravina nastupila na Fotex mini nogometnoj ligi

RASPORED JE GUST I ZAHTJEVAN, ŠIRINA KADRA MOGLA BI BITI OD PRESUDNE VAŽNOSTI

Okršajem s Rijekom počinju paklena dva tjedna na “Apašu”. Hoćete li uživo podržati Slaven Belupo?