Ugostile slavoniju

Nogometašice Koprivnice do nove pobjede, zabile već u prvoj minuti

Seniorski sastav Ženskog nogometnog kluba Koprivnica za vikend je ostvario novu ligašku pobjedu u 2. HNLŽ Skupine B. U Koprivničkim su Bregima u nedjelju u sklopu 4. kola ugostile i s 2:1 svladale požešku Slavoniju. Vrata suparničke ekipe ‘otključale’ su već u prvoj minuti, kada Anđela Ćurić loptu posprema iza vratarke Dore Pernar.

Vodstvo je u 50. minuti povisila Ana Fučkar, da bi konačan rezultat utješnim pogotkom postavila Helena Draguljić u 62. Ostvarile su tako dvije pobjede u dvjema utakmica, jer su na startu prvenstva uvjerljivim rezultatom 9:1 pobijedile novoosnovanu žensku ekipu Vukovara 1991.

Sada su na drugom mjestu tablice sa šest bodova, ali slika nije potpuna s obzirom na to da je vodeći Graničar iz Županje odigrao već četiri utakmice i pritom ima samo bod više od Koprivničanki.

Naše nogometašice, predvođene trenerom Tomislavom Mužinom, u narednom će kolu upravo u goste Graničaru. Dvoboj je na rasporedu 13. listopada.

Koprivnički Bregi, 6. listopada 10:00

ŽNK Koprivnica – ŽNK Slavonija Požega 2:1