Serija krađa se nastavlja

Nogometnom klubu ukradeno 15 gajbi piva

Serija krađa na ludbreškom području se nastavlja. Ovog puta na meti nije bio novac, već pijača.

“ U vremenu od 29. studenoga do 5. prosinca ove godine, nepoznati je počinitelj provalio u prostor nogometnog kluba u Lunjkovcu te otuđio 15-ak sanduka piva. Visina materijalne štete utvrdit će se naknadno”, objavila je upravo policija.

Policijski službenici nastavljaju rad na otkrivanju počinitelja ovog kaznenog djela.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SREDIŠNJI DOGAĐAJ PICOKIJADE

Legendu o Picokima oživjelo 400 glumačkih amatera u režiji Krešimira Dolenčića

Jeste li znali?

Evo koliko vode u eurima mjesečno trošite ako se tuširate 10 minuta dnevno

LOVAČKA UDRUGA SRNJAK PROSLAVILA 80. ROĐENDAN

Lovce muče čagljevi, ali i složena administracija u gospodarenju lovištem