Nova teška nesreća u Koprivnici: Vozačica “pokupila” biciklistkinju, završila u bolnici

Još jedna teška prometna nesreća dogodila se jučer u Koprivnici. Ova oko 6.50 sati, a policija navodi kako je 51-godišnja vozačica upravljala osobnim automobilom Citroen koprivničke registarske oznake krećući se Zagrebačkom ulicom u smjeru raskrižja sa Čakovečkom ulicom.

-Dolaskom do raskrižja i skretanja ulijevo oduzela je prednost prolaska 51-godišnjakinji koja se nepropisno kretala biciklom obilježenim pješačkim prijelazom. Tom prilikom osobni automobil je udario u bicikl te je vozačica pala na kolnik i dobila ozljede. Kvalifikacija ozljeda će biti poznata po primanju liječničke dokumentacije. Policijski službenici provode kriminalističko istraživanje – doznajemo u PU.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

DONESEN PROGRAM KONTROLE LUTALICA, NO NAČELNICI UPOZORAVAJU:

“Više izdvajamo po psu u azilu, nego djetetu u vrtiću, jedino rješenje koje vidim je njemački sistem”