Novčano nagradili najuspješnije učenike i mentore

U društvenom domu u Goli održana je svečana dodjela nagrada učenicima i mentorima OŠ Gola, koji su u protekloj školskoj godini ostvarili uspjehe na županijskoj, državnoj i međunarodnoj razini natjecanja te osvojili jedno od prva tri mjesta na tim razinama, te ostalim oblicima natjecanja.

Nagrađeni su i učenici koji su u ekološkim akcijama skupili najviše starog papira, baterija i plastičnih čepova. Učenici su prvi put nagrađeni novčano za svoje uspjehe. Sve nagrađene učenike i mentore pozdravili su te im čestitali na postignutom uspjehu dr. Stjepan Milinković, načelnik Općine Gola te Violeta Pranjić, ravnateljica OŠ Gola.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NAJNOVIJI PODACI HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO:

Svaka druga smrt u našoj županiji ima isti uzrok

Znanstvenici nakon velikog istraživanja:

“Ljudi koji idu spavati u ovo vrijeme imaju manji rizik od razvoja kardiovaskularnih bolesti”

MISLI NA ZDRAVLJE

Prestao je jesti ove namirnice i snizio loš kolesterol kao od šale