putnici ogorčeni

Novi debakl HŽ-a: Kasnili autobusi pa u jedan “natrpali” sve koji su stali

Naša čitateljica, ogorčena novim propustom HŽ-a odlučila je javnosti podijeliti dio današnje atmosfere na putu za Zagreb. Naravno, HŽ-om se u Zagreb putuje autobusom, iz Koprivnice i u drugom smjeru s obzirom da radovi na pruzi još uvijek traju. Danas su putnici opet ostali uskraćeni za normalnu uslugu.

-Evo, sigurno ću zakasniti na posao u Koprivnicu. Čekali smo autobuse kako bi nas sve pokupili no nisu došli. Bio je jedan, a u njega smo se natiskali svi koji smo stali – priča nam jedna od putnica.

Inače, u Zakonu o sigurnosti prometa na cestama, u Pravilniku o prijevozu autobusom izričito piše “Ako u autobusu postoje mjesta za stajanje ne smiju se koristiti”.

FOTO Čitatelj

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

MARIJA I JOSIP MARONIĆ PROSLAVILI ZLATNI PIR

VIDEO Toliko su radili da se nisu ni imali vremena svađati, a danas im u mirovini jedino preostaje uživati!

Zanimljivosti

U njenom vrtu i dvorištu korova nema već desetljećima, a sada je otkrila kako ga se najlakše i najbrže besplatno riješiti

Višestruko osuđivani lopov osuđen za krađu mobitela iz dućana

“Mama mi je rekla da ne smijem više krasti, ali nisam odolio izazovu”