Novo Virje: Jelena Kokša i Eva Mihaljević prvakinje Hrvatske

Šahistice Šahovskog kluba Konaki iz Novog Virja, nakon osvojenog trećeg mjesta u seniorskom Kupu Hrvatske, briljirale su na pojedinačnom juniorskom prvenstvu Hrvatske koje je održano u Splitu. U kategoriji do 19 godina prvo mjesto osvojila je Jelena Kokša s 4,5  boda iz šest partija. U kategoriji do 17 godina naslov prvakinje Hrvatske osvojila je Eva Mihaljević sa 7,5 bodova, dok je Petra Kovač zauzela drugo mjesto sa sedam bodova.

Petri Karij je sa osvojenih pet bodova pripalo mjesto. Ema Bevanda, donedavna članica đurđevačkog Picoka, koja sad nastupa za Bjelovar u kategoriji do 17 godina osvojila je treće mjesto.

-Sve naše članice opravdale su očekivanja i ostvarile su odlične rezultate. U dvije kategorije imamo prvakinje Hrvatske, što potvrđuje naš kvalitetan rad s mladim nadama. U kategoriji juniorki do 17 godina pokazali smo i dominaciju našeg kluba jer među pet najboljih su čak tri naše članice – kaže Ivan Baruškin, predsjednik Šahovskog kluba Konaki.

ovo je bilo bolno za gledati

Slaven se u Puli ‘nije pojavio’! Dečki igrali kao da im se ne da pa u pola sata dobili tri komada

četvrtinale hrvatskog kupa

Podravka grabi prema duploj kruni, pregazila Bjelovar i osigurala završnicu kupa u Poreču

JADRANSKO – PODUNAVSKI KUP U SPORTSKOM RIBOLOVU

FOTO Peski iz Đurđevca osvojili brončane medalje

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…