Novogodišnja utrka: Orešić peti, Vladušić šesta, Rušak deseta

U nedjelju 01. siječnja točno u ponoć startala je varaždinska 44. novogodišnja utrka koja je okupila četiristotinjak trkača među kojima su bili i atletičari AK Koprivnica, Orešić, Vladušić i Rušak.

Ovo je prva utrka održana u novoj godini i ujedno prva u nizu utrka koja se boduje za Kup sjeverozapadne Hrvatske.

Stazu dužine 4,6 km Oliver Orešić je istrčao za 15 minuta i 21 sekundu te osvojio izvrsno 5. mjesto u sveukupnom poretku dok je Marija Vladušić u kategoriji Ž50 osvojila 6. mjesto a Sonja Rušak je u istoj kategoriji zauzela 10. mjesto.

Kup Peski u lovu ribe udicom na plovak

Molvarcima prvo mjesto, Danijel Kopričanec pojedinačno najbolji

AKTIVAN VIKEND TRKAČA IZ ĐURĐEVCA

FOTO Mirko Antoljak istrčao ultramaraton Zagreb – Vukovar, Senzel i Antolaš do postolja u Kalinovcu