3. Zimski malonogometni turnir „Antun Petras – Ata“

Odlični nastupi mladih nada Pitomače u Virovitici

Mlađe selekcije NK Pitomače uspješno su se predstavile na 3. zimskom malonogometnom turniru „Antun Petras – Ata“, koji se u organizaciji NK Virovitice od 19. prosinca do 4. siječnja igrao u sportskoj dvorani Tehničke škole u Virovitici.

U uzrastu U11 Pitomača je do postolja stigla nakon uvjerljivih nastupa u završnici. U četvrtfinalu je svladana Bilogora iz Grubišnog Polja, a iako su u polufinalu zaustavljeni od prve ekipe Virovitice, u utakmici za treće mjesto Pitomačani su bili vrlo raspoloženi i s uvjerljivih 3:0 nadigrali Gornje Bazje.

Još jedan brončani uspjeh stigao je u uzrastu U13. Pitomača je s jednom momčadi izborila polufinale pobjedom protiv Rezovca, a nakon poraza od druge ekipe Virovitice, kasnijeg osvajača turnira, snage je ostalo za odličnu utakmicu za treće mjesto. U njoj su Pitomačani slavili 2:0 protiv prve momčadi Virovitice.

Najstariji uzrast, U15, također je bio blizu medalje. Momčad Pitomača Plavi u četvrtfinalu je bila bolja od klupskih kolega Bijelih, no u polufinalu je poražena od Slatine. U susretu za treće mjesto protiv Suhopolja Pitomača je izgubila 2:0 te natjecanje završila na četvrtoj poziciji.

FOTO NK Pitomača

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

POVIJESNI USPJEH U SAD-U

Koprivničanci osvojili svjetsko srebro u Houstonu

VELIKO PRIZNANJE ZA ZORANA ŽILIĆA

Bivši koprivnički atletičar imenovan izbornikom reprezentacije za cestovne utrke

NOVITET NA FIZEŠU

Stigli reflektori, igrat će se i kad sunce zađe