Koprivnički atletičari

Održan 11. Dravski Ultracross

Na Uskrsni ponedjeljak u organizaciji TK Maraton 95 u Varaždinu je održan 11. Dravski Ultracross. Kod kupališta na rijeci Dravi okupilo se stotinjak zaljubljenika u trčanje koji su lijepi proljetni dan iskoristili za utrku po nasipu uz stari tok rijeke Drave, kroz Svibovec Podravski i uz kanal HE Varaždin.

-Ovom stazom ukupne dužine 16 kilometara trčali su i atletičari AK Koprivnica. Renato Begović je u kategoriji veterana zauzeo deveto mjesto, Nataša Sušanj je u kategoriji veteranki osvojila osmo mjesto, a Marija Vladušić 13. mjesto – poručuju iz AK Koprivnica.

gorica primila četiri komada

FOTO Napokon! Slaven pobijedio na Apašu nakon tri mjeseca, zabio i kadet Patrik Marić

U TIJEKU JE 20. OLIMPIJSKI FESTIVAL DJEČJIH VRTIĆA

VIDEO Ispunjena Bepova dvorana bodri više od 400 malih sportaša

napeto u veteranskim ligama

FOTO Jambra u Herešinu sprašio četiri komada, isto toliko i Nemčić za prvu pobjedu Miklinovca

dolazi neugodan protivnik

Radeljić: Imali smo žestok sastanak i neki se moraju zamisliti, jer je nedopustivo tako igrati