Održan „Dan ljubaznosti u prometu“

Preventivna akcija „Dan ljubaznosti u prometu“ provedena je u četvrtak u suradnji Policijske uprave koprivničko – križevačke i Grada Križevaca. Akciju je organizirala Policijska uprava koprivničko-križevačka, a provedena je na Trgu sv. Florijana u Križevcima.

Onima koji su propustili pješake Ivan Nemet, stručni suradnik za održivu mobilnost u Gradu Križevcima uručio je čokoladu uz zahvalu što brinu o sigurnosti pješaka dok su djelatnici Policijske postaje Križevci uručili informativne letke, blokiće i privjeske. Preventivnom akcijom Dan ljubaznosti u prometu želi se senzibilizirati vozače motornih vozila na stradavanje pješaka, te istima ukazati na činjenicu da nepoštivanje prometnih propisa i nepropuštanje pješaka koji se kreću ili se spremaju kretati obilježenim pješačkim prijelazima uvelike doprinosi teškom stradavanju pješaka u prometu na cestama.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Zanimljivosti

Instruktor vožnje otkrio trik uz pomoć kojeg će i najgori vozači savršeno bočno parkirati

POGLED S BILOGORE

O poveznicama između Narodnog fronta Judeje i Hrvatske seljačke stranke

NOĆNI IZLAZAK ZAVRŠIO NA POLICIJI

Dva bahata klinca galamila ulicom: “Idemo pit i drogirat se! Nitko mi ništa ne može”. Privedeni su