Održan završni turnir nogometnih ‘pilića’ na Apašu

Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš u subotu je odigran završni turnir “pilića”, dječaka rođenih 2015. godine i mlađih. Na turniru su nastupili mališani Slavena, Starigrada, ŽNK Koprivnice, đurđevačkog Graničara, Škole nogometa grada Koprivnice i Osvita iz Đelekovca. Mlade nade našeg nogometa pokazale su pregršt odličnih poteza, postigli su mnogobrojne golove. Rezultat u ovoj ligi nije bitan, ne igra se za plasman, već samo da mališani uz smijeh i zabavu zavole nogomet i zdrav način života.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

HRVAČKI KLUB PODRAVKA IMAO JE TRI NATJECATELJA

Noa Šemovčan i Nikola Golubović Matan do medalja na Prvenstvu Hrvatske

Nagrada križevaca 2026.

FOTO/VIDEO Tisuće zaljubljenika u brzinu okupirale Križevce, spektakl u tijeku

VRHUNSKI RIBIČI NA ZLATNOJ BUĆKI PODIJELILI S NAMA SVOJA ISKUSTVA

VIDEO Na što som najbolje grize, tko se susreo s grdosijom od 80 kila i zna li se uopće kako ovaj drveni alat mami ribu