U sklopu manifestacije Proljeće u Koprivnici

Održana posljednja radionica oslikavanja pisanica

U Galeriji Mijo Kovačić jučer je održana posljednja radionica oslikavanja pisanica u sklopu manifestacije Proljeće u Koprivnici, a sve ususret Uskrsu. Radionicu je vodila odgajateljica Bojana Kežman.

– Na radionicama sudjelovala su djeca predškolskog uzrasta polaznici Dječjeg vrtića Tratinčica, a prije oslikavanja, s tradicijskim pisanicama djecu su upoznale kustosice Muzeja grada Koprivnice Vesnu Peršić Kovač i Mašu Zamljačanec – poručuju iz Grada Koprivnice.

Pisanice koje su djeca oslikavala moći će te vidjeti danas u središnjem gradskom parku prilikom velike potrage za pisanicama. Podsjetimo, uz svaku pronađenu pisanicu djeca će dobiti slatkiše, a u suradnji s koprivničkim obrtnicima i poduzetnicima neke od pisanica nosit će i vrijedne nagrade.

FOTO: Grad Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Na zahtjev križevačkog „novinara“, nepoznati službenik županije krivotvorio fotografiju i objavio je na službenim web stranicama

Mamula: “Nisam radio, bio sam u privatnom posjetu kod župana”, Golubić: “Ne znam ja koga je on posjetio, ali mene sigurno nije”

misli na zdravlje

Snižava kolesterol, jača imunitet, poboljšava probavu i djeluje antikancerogeno. Zdraviji začin na svijetu ne postoji, a košta nekoliko eura

RASLE ZA 23 EURA, ALI...

Evo koliku mirovinu primaju poljoprivrednici. Gotovo je duplo manja od prosjeka