Ogorčeni stanari zgrade: Nevrijeme nam je ponovno poplavilo podrum

Ogorčeni stanari zgrade u Ulici Pravednika među narodima u Koprivnici javili su nam se da dođemo vidjeti kako im je nevrijeme ponovno poplavilo podrum, i to samo nekoliko dana kada su ga napokon uspjeli očistiti od zadnje poplave, koja se dogodila tijekom zadnjeg nevremena.

U navedenim podzemnim prostorima imaju parkirane automobile i druga vozila, a koliko štete može učiniti samo 15 minuta jače kiše, dovoljno govori činjenica kako su upravo na terenu dežurne službe, odnosno vatrogasci koji pomažu ispumpati i na druge načine izvlačiti nakupljenu vodu van.

S ovim se problemom stanari spomenute zgrade ne susreću prvi put, a rješenja, kao i odgovornih – zasad nema.

Foto/Video: Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

DONESEN PROGRAM KONTROLE LUTALICA, NO NAČELNICI UPOZORAVAJU:

“Više izdvajamo po psu u azilu, nego djetetu u vrtiću, jedino rješenje koje vidim je njemački sistem”