Dabrov pot

Oko 150 natjecatelja trčalo uz rijeku Dravu, utrkivali se i brojni mališani

Popularna Halasz Csarda ovog se vikenda pretvorila u dio trail staze na četvrtoj utrci Dabrov pot, koju organiziraju legradski „Dabreki“ i NK Graničar Legrad. Ni kišno vrijeme nije spriječilo oko 150 trkača da se ove godine okušaju na dvije staze, jednoj u duljini od 14 te drugoj od sedam kilometara. Start i cilj bio je na Halasz Csardi i staze su se kretale uz samu rijeku Dravu i ušćem Mure u Dravu.

Onu od 14 km najbrže je istrčao Marko Martinčić (AK Varaždin), a u ženskoj kategoriji najbrža je bila Marina Godinić (AK FIT). Kraću stazu od 7 km prvi je prošao Daniel Igrec (IND), dok je među ženama najbrža bila Dubravka Horvat (IND).

Brojne su posjetitelje posebno razveselile dječje utrke na 100, 300 i 600 metara, u kojima je sudjelovalo oko 60 mališana.

FOTO Dabrov pot

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Ivanje u Torčecu

Udruge odmjerile nogometno znanje, vatrogasci otvorili vrata doma, a na kraju svi uz krijes bodrili Vatrene

Paklene vrućine, ali i atmosfera u svetom petru

VIDEO Petrovčice organizirale prvi ženski nogometni turnir i to humanitarnog karaktera, na aukciji potpisan dres Dinama

Kristijan Katalenac prešao u Weiz

Najbolji strijelac 3. NL Sjever napustio Graničar i preselio u Austriju