Ostala bez skupocjenog mobitela na “podravskom moru”

Kako doznajemo u koprivničkoj policiji, tijekom 3. srpnja ove godine na jezeru Šoderica nepoznati počinitelj je oštećenoj 38-godišnjakinji otuđio mobitel, oštetivši vlasnicu za više tisuća kuna. Policija traga za nepoznatim počiniteljem i otuđenim mobitelom.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SUBOTU PRIJEPODNE OBILJEŽILO POLITIČKO NADMETANJE

VIDEO SDP i Možemo! u Koprivnici o “Plenkovićevoj inflaciji”, HDZ odgovorio optužbama na račun gradske vlasti

KUM JE BIO MIROSLAV ŠKORO

Pogače, zlevanke, diganke, prkače i ručne radove izložile 34 udruge žena

NOĆ KOŠARKE

VIDEO Okupili se vrhunski košarkaši, Borik po jubilarni deseti put osvojio titulu pobjednika