Ostao bez torbice, dokumenata i keša

U subotu 14. svibnja oko 18.30 sati na parkiralištu jedne trgovine u Ludbregu, nepoznati je lopov s motocikla u vlasništvu 21-godišnjaka, ukrao torbicu s osobnim dokumentima i iznosom od nekoliko tisuća kuna.

Policijski službenici nastavljaju rad na pronalasku počinitelja.

Ukoliko znate što o ovom događaju javite na 192.

Foto: Ilustracija/MUP

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

U TIJEKU JE SEZONA ŽETVE JEČMA

VIDEO Za uzgoj nije zahtjevan i urod je svake godine dobar, ali pojavio se jedan veliki problem

POTPORA STRANKAMA IZ GRADSKOG PRORAČUNA

Stranici Nezavisni Željka Lackovića 14.375 eura

Vatrogasci na terenu

Izbio požar na putničkom vlaku