Ostao bez torbice, dokumenata i keša

U subotu 14. svibnja oko 18.30 sati na parkiralištu jedne trgovine u Ludbregu, nepoznati je lopov s motocikla u vlasništvu 21-godišnjaka, ukrao torbicu s osobnim dokumentima i iznosom od nekoliko tisuća kuna.

Policijski službenici nastavljaju rad na pronalasku počinitelja.

Ukoliko znate što o ovom događaju javite na 192.

Foto: Ilustracija/MUP

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Ponovno u skolskim klupama

VIDEO Tri generacije zajedno slave obljetnicu početka školovanja! “Treba vratiti vremena kad je učitelj bio zakon”

Tragedija kod križničkog mosta

Rijeka je nabujala i sigurnost ronioca ugrožena, potraga je obustavljena do ponedjeljka

MISLI NA ZDRAVLJE

Kako je 50-godišnjak pobijedio visoki kolesterol: “Samo sam prestao ovo jesti, a svi to imaju u hladnjaku”