Oštetio auto u Reki, vlasnica mu poručila: Snimila te kamera “majstore”

U policiji doznajemo kako je u četvrtak 3. studenoga u Reki na parkiralištu nepoznati počinitelj oštetio osobni automobil, oštetivši vlasnicu za više tisuća kuna. Policijski službenici provode kriminalističko istraživanje. Na društvenim mrežama javila se i vlasnica auta koja je poručila vandalu da ga je prijavila policiji i da ga je snimila kamera. “Pa ti i dalje uzmi ključ i radi štetu!”, poručila mu je.

FOTO Privatna arhiva
 

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

snimili ga laserom

Kroz Vlaislav Passatom jurio brže od 150 km/h

ORDINACIJA NA KOTAČIMA

Mobilna ambulanta počela s radom

MIRIŠLJAVE, SLATKE I SVJEŽE BOROVNICE JASNICE CMRK

VIDEO Ubrane su prije svitanja, cijena ista kao lani i kad ih Jasnica donese na plac, planu u trenu