Oštetio mu automobil, vlasnik mu poručio: “Valjda si sretan, zašto si p***!”

Kako doznajemo u policiji, između 11. i 12. studenoga, u Koprivnici na Trgu kralja Zvonimira na parkiralištu nepoznati vozač je nepoznatim vozilom udario u propisno parkirani osobni automobil te napustio mjesto događaja. Policijski službenici provode kriminalističko istraživanje. -Nadam se da si sad sretan, bar si mogao ostaviti neki kontakt, a ne biti p*** i samo se pokupiti – poručio je na društvenoj mreži vlasnik bezobrazniku.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

snimili ga laserom

Kroz Vlaislav Passatom jurio brže od 150 km/h

ORDINACIJA NA KOTAČIMA

Mobilna ambulanta počela s radom

MIRIŠLJAVE, SLATKE I SVJEŽE BOROVNICE JASNICE CMRK

VIDEO Ubrane su prije svitanja, cijena ista kao lani i kad ih Jasnica donese na plac, planu u trenu