DEEERBI! #6

Osvit pred više od 300 gledatelja poslao Graničar u niži rang. Pogledajte videoreportažu s utakmice

Derbi začelja Elitne ŽNL, utakmica od velikog značaja za domaći Osvit i gostujući Graničar, završio je slavljem domaćina. Legrađani sele u Prvu ŽNL. Dvoboj koji je popratilo više od 300 gledatelja, završio je rezultatom 3:0. Mrežu je dvaput tresao Patrik Lopatnik, a zadnji “čavao u lijes”, zakucao u sudačkoj nadoknadi Marko Blažotić. Dvoboj koji nismo mogli propustiti bila je prilika za izbaciti osmu epizodu serijala DEEERBI! koju možete pogledati u nastavku, kao i veliku fotogaleriju s utakmice. Cijeli izvještaj pročitajte ovog ponedjeljka u tiskanom izdanju Podravskog lista.

FOTO/VIDEO Nikola Wolf, Antun Bobonj

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

ove godine iznosit će 3,20 eura

Poznato je kada će Podravka isplatiti dividendu dioničarima

MLADI BRANIČ BLIZU DOLASKA NA "APAŠ"

Dinamo ga je poslao na posudbu u Rudeš gdje je izabran za igrača sezone. Karijeru nastavlja u Slaven Belupu?

Varteks još jedne godine na vrhu

Nogometaši Podravine minimalno poraženi u finalu Kupa