Otvoren restoran za rekreativce u Boriku

Gradska tvrtka Stari grad, prema najavama, otvorila je restoran u sklopu hostela u park-šumi Borik. Sadržaje uz hostel u Boriku svakog vikenda posjećuju brojni rekreativci koji ih koriste za opuštanje i odmor pa je zbog toga otvoren i restoran koji će raditi samo subotama i nedjeljama od osam do 19 sati.

– Tijekom vikenda rekreativci u Boriku raspitivali su se i za gastronomsku ponudu pa smo odlučili iskoristiti mogućnost koju nudi hostel. Sama ponuda jela prilagođena je rekreativcima i vjerujemo da će restoran, kao i u utvrdi Stari grad, dobro poslovati – kaže Matija Bažulić, direktor gradske tvrtke Stari grad.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Vatrogasci na terenu

Izbio požar na putničkom vlaku

Jeste li znali?

Evo zašto od svih ljudi u društvu komarci bodu samo tebe

Osuđen 52-godišnjak koji je s 1,28 promila naletio na par biciklista

Iryna je od zadobivenih ozljeda preminula, a njezin suprug teško stradao. Vozač Forda dobio četiri godine zatvora