Otvoren restoran za rekreativce u Boriku

Gradska tvrtka Stari grad, prema najavama, otvorila je restoran u sklopu hostela u park-šumi Borik. Sadržaje uz hostel u Boriku svakog vikenda posjećuju brojni rekreativci koji ih koriste za opuštanje i odmor pa je zbog toga otvoren i restoran koji će raditi samo subotama i nedjeljama od osam do 19 sati.

– Tijekom vikenda rekreativci u Boriku raspitivali su se i za gastronomsku ponudu pa smo odlučili iskoristiti mogućnost koju nudi hostel. Sama ponuda jela prilagođena je rekreativcima i vjerujemo da će restoran, kao i u utvrdi Stari grad, dobro poslovati – kaže Matija Bažulić, direktor gradske tvrtke Stari grad.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sve su priznali

Osuđen dvojac koji je provaljivao u crkve. Iz jedne ukrali i kutiju za milodare

Organizirala LOVAČKA STRELJAČKA UDRUGA PREKODRAVLJE

Lovci se okušali u gađanju glinenih golubova, zabavlja ih Franjo Barić

Nagrada križevaca 2026.

FOTO/VIDEO Tisuće zaljubljenika u brzinu okupirale Križevce, spektakl u tijeku