Patrik Kvrgnjaš koban za Kloštrane

Kloštranska Mladost u 25. je kolu Četvrte hrvatske lige Sjever pretrpjela minimalan poraz 0:1 od Slatine. Gol koji je odlučio pobjednika pao je odmah u uvodu, u trećoj minuti kad je Kvrgnjaš brzi protuudar Slatine pretvorio u 0:1. Nakon početnog šoka Kloštrani su imali terensku premoć i već u devetoj minuti bili su blizu izjednačenja. Herent se oslobodio svog čuvara i opalio s 20 metara, no Bunjevac je bio na visini zadatka. Ni u drugom poluvremenu Kloštrani nisu imali potrebnu mirnoću u završnicama akcija. Najbolje prilike zapucali su Jendrašić i Herent pa se momčad Ranka Celiščaka na kraju morala pomiriti s porazom. Ferdinandovac je na gostovanju u Predavcu izgubio 2:1 od Dinama.