ŠTETA 900 EURA

Pet je žena s polja ukralo svježi grašak

Pet je žena (56, 57, 34, 32 i 57) s polja u Delovima, mjestu nedaleko Koprivnice, između 20. i 21. lipnja ukralo svježi grašak. Vlasnika su oštetile za 900 eura, a kako navode iz Policijske uprave koprivničko-križevačke, dovršeno je kriminalističko istraživanje zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela krađe te je protiv pet gospođa podnijeta kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu.

FOTO Podravski list

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NESREĆA SE DOGODILA U SRIJEDU

Žena na koju je naletio kamion preminula u bolnici

ZAUSTAVLJEN U RUTINSKOJ KONTROLI

U jednoj vožnji nanizao hrpu prekršaja

Neprilagođena brzina

Teško stradao motociklist